fbpx

На блокпостах Прикарпаття хочуть встановити відеонагляд

Суспільство 09:50, 06.05, 2015

Вчора відбулась зустріч заступника голови облдержадміністрації Володимира Кушніра із представниками ІТ-компаній, яка мала на меті налагодження співпраці між владою і відповідними підприємствами.

Під час засідання обговорили питання впровадження електронного врядування  в Івано-Франківській області та технічні можливості місцевих компаній, передає КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 

Окремо учасники зустрічі обговорили можливі аспекти співпраці й у сфері безпеки жителів Прикарпаття, зокрема, можливості встановлення та обслуговування камер відеоспостереження на блокпостах з метою оперативного відслідковування та упередження вчинення злочинів та проявів тероризму в Івано-Франківській області.

"Безпека жителів і гостей області є пріоритетом у роботі облдержадміністрації. На теренах області організовано блокпости, роботу яких більш ефективною допоможе зробити встановлення відеоспостереження. Таке обладнання з відповідним програмним забезпеченням допоможе правоохоронним органам оберігати нас від можливих спроб провокацій, адже тоді з’явиться можливість автоматичного зчитування номерів транспортних засобів, які у свою чергу проходитимуть перевірку за спеціальною базою даних",  зазначив Володимир Кушнір. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: