fbpx

На Богородчанщині батьки другий рік поспіль не пустили дітей до школи через її аварійний стан

Суспільство 09:55, 01.09, 2017

У школярів села Раковець Богородчанського району свято Першого дзвоника сьогодні не відбудеться. Батьки уже втретє не пускають дітей 1-го вересня до школи через аварійний стан будівлі.

Мешканка села Надія розповіла КУРСу, що дітей до школи не пускають у зв'язку з аварійним станом будівлі та призупиненням будівництва нового навчального закладу. 

За її словами, вчора до села при'їжджали чиновники з області та району, зокрема заступник голови ОДА Ярослав Паранюк. Вони обіцяли, що протягом версня у школі будуть виконані роботи на 1,7 мільйона гривень, що є на рахунку. Люди чиновникам не повірили, оскільки влітку ніяких робіт не проводилося. 

Жінка зазначила, що замість урочистої лінійки для школярів сьогодні о 10 годині відбудуться збори мешканців, на які мають приїхати чиновники. Селяни вимагатимуть продовження ремонтних робіт і звільнення директора школи. 

Пустити дітей на навчання батьки обіцяють після відновлення будівництва нової школи.

Нагадаємо, 1 вересня минулого року в селі Раковець батьки не пустили дітей до школи, перекрили дорогу та вимагали від влади негайно відновити будівництво нової школи, яке тягнеться уже з 2011 року. Раніше дітей на навчання 1 вересня не пускали у 2013 році.

Поки її немає, діти навчаються в школі, яка перебуває в аварійному стані. Вона складається з кількох блоків: вчительської та двох блоків, в яких розташовані по кілька класів. В усіх блоках пічне опалення, руйнується фундамент, туалет у дворі, немає ні спортзалу, ні актового залу. В школі навчається приблизно дві з половиною сотні учнів. У старому приміщенні школи всі не вміщаються. Частина дітей навчається в сільраді, а частина – в ДНЗ. 

На сесії обласної ради 10 березня керівництво області пообіцяло, що в цьому році в обласному бюджеті та з державних коштів соціально-економічного розвитку виділять фінансування на продовження будівництва Раковецької школи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: