fbpx

Голова РДА на Богородчанщині перевіряє, як проводять ремонти у школах

Суспільство 14:08, 23.07, 2015

Голова районної державної адміністрації Ярослав Паранюк разом з начальником управління освіти, молоді та спорту Іваном Дрогомирецьким розпочали перевірку стану та стану виконання робіт з проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Зокрема, було здійснено візит до Грабовецької, Кричківської та Гутівської загальноосвітніх шкіл. Сільські ради цих населених пунктів є одними з переможців п’ятого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування з впровадження енергозберігаючих технологій на базі навчальних закладів.

Уже завершені роботи із заміни вікон у Грабовецькій та Кричківській загальноосвітніх школах І-ІІ ступенів. Вартість реалізації проекту в Грабовецькій школі становить 173 756 гривень, у Кричківській – 99 985 гривень. Тривають роботи з заміни вікон у Гутівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, загальна вартість яких становить 145 274 грн.

Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу триває в селі Грабовець. Тут планується відкрити одну групу на 25 дітей.

До початку навчального року Гутівську ЗОШ І-ІІІ ступенів буде реорганізовано в навчально-виховний комплекс. Тут планується відкрити дві дошкільні групи на 40-50 дітей.

На цей час ведуться ремонтні роботи з реконструкції допоміжних приміщень під дошкільний заклад, на які з районного бюджету було виділено 50 тис. грн, 27,8 тис. грн було виділено з сільського бюджету на придбання меблів. Згідно з умовами обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування на реконструкцію приміщень мають надійти кошти у сумі 80 тис. грн з обласного бюджету. Допомогу у відкритті дошкільних груп надають також ДП "Солотвинське лісове господарство" та ДО "Резиденція "Синьогора".

Загалом голова РДА відзначив задовільний стан проведення робіт. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: