fbpx

На Богородчанщині відзначили 63 переможців учнівських олімпіад та конкурсів

Суспільство 20:55, 24.05, 2017

У Богородчанах провели свято обдарованих дітей "Ми – надія твоя, Україно!", де учнів та педагогів зі всього району, які вибороли призові місця в олімпіадах, творчих конкурсах та спортивних змаганнях, нагородили грамотами і цінними призами.

Цьогоріч на Богородчанщині відзначили 63 учнів-переможців та 41 педагога. 

Вже традиційно до заходу долучились представники Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев'янка та партії "ВОЛЯ" Ігор Шебунчак та депутат районної ради Ксенія Данилюк, які вручили переможцям сертифікати на одноразові грошові стипендії.

На святі талановиті діти презентували творчі номери, а представники районної влади та Благодійного фонду нагородили переможців конкурсів МАН, мовно-літературних конкурсів, олімпіад з базових предметів, призерів науково-технологічних, еколого-натуралістичних, краєзнавчих конкурсів та виставок, дітей, які показали високі результати у спортивних змаганнях, а також наставників-педагогів юних призерів.

Музичним подарунком привітала присутніх на святі депутат Богородчанської районної ради, директор Яблунської ЗОШ І-ІІІ ст. Ксенія Данилюк.

"Богородчанський район зробив підсумок року. Ми відзначили тих, хто своєю щоденною працею робить внесок в розвиток нового покоління, в майбутнє нашої держави. Мені надзвичайно приємно, що депутат Верховної Ради Юрій Дерев’янко щороку долучається до свята та заохочує дітей грошовими преміями, багато роботи в напрямку розвитку освітніх закладів у районі здійснює депутат обласної ради Марія Рудик,  зазначила Данилюк. – Святом я дуже задоволена, адже бачити перед собою таке талановите майбутнє нашої країни і вогник в їхніх очах надзвичайно приємно, бажаю діточкам надалі трудитись і піднімати Україну".

Також в рамках свята вперше цього року управління освіти, молоді та спорту РДА відзначило кубком "Кращий освітній заклад по роботі з обдарованою молоддю", яким стала Богородчанська ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Особистими відзнаками нагородили "Кращого учня" – восьмикласника Максьому Максима та "Кращого вчителя" – Басанця Віталія, вчителя хімії.

Варто відзначити, що цьогоріч юний Максим Максьом здобув аж три перемоги в олімпіадах на обласному рівні з хімії, біології, української мови та літератури, та здобув першість на олімпіаді з хімії на загальнодержавному рівні.

Директор Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст №1 Ігор Онкалюк зазначив, що пишається такою кількістю перемог своїх учнів на обласному та всеукраїнському рівнях у найрізноманітніших олімпіадах, конкурсах та змаганнях.

"Цієї перемоги не було б без плідної наполегливої праці вчителів, фактично зі всіх базових предметів учні нашої школи вибороли перемоги. Цей кубок перед всією школою презентую на святі Останнього дзвоника в п'ятницю, знайдем для нього особливе місце у школі", – відзначив Онкалюк.

Нагадаємо, Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев’янка традиційно щороку долучається до відзначення обдарованих дітей та їх наставників на території всього Прикарпаття. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: