fbpx

На будівництво дитячого садка на Снятинщині виділили понад два мільйони гривень

Суспільство 18:42, 14.10, 2015

Очільник Прикарпаття побував у Тулуківському, Зібранівківському та Будилівському дошкільних навчальних закладах, де тривають будівельні та ремонтні роботи.

Візити відбулись у рамках робочої поїздки голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука на Снятинщину.
 

Так, у дитячому садку "Дюймовочка" у селі Тулуків до кінця поточного року повинні бути виконані будівельні роботи, а саме спорудження даху та встановлення вікон, про що голова облдержадміністрації дав відповідні доручення керівництву району, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

"Старе приміщення дитсадка явно не відповідає сучасним вимогам, тому потрібно максимально прискорити усі роботи, щоб якнайшвидше діти могли користуватися новим приміщенням. Прикметно, що завдяки перевиконанню бюджету, яке відбулося з першими практичними кроками у процесі децентралізації, громада визначилася із своїм пріоритетом і самостійно виділила понад 900 тис. грн на спорудження цього закладу. Відповідну підтримку люди отримали і від обласного бюджету в розмірі 1 млн 140 тис., очікуємо допомоги від району. Тут ми побачили ефективність співпраці громади та влади і, переконаний, вона продовжиться у наступному році, а дітки отримають можливість навчатися у сучасному дитячому садочку", – зазначив Олег Гончарук.

Варто зазначити, що досить хороша ситуація і в інших вищезгаданих дошкільних навчальних закладах. Окрім облагороджувальних робіт, ці приміщення потребують встановлення опалювальних котлів та деяких інших невисокозатратних заходів.

Також голова облдержадміністрації відвідав Залучанський будинок-інтернат, де ознайомився з умовами перебування дітей з важкими захворюваннями.

Як повідомив директор закладу Микола Сухолиткий, наразі пансіонат фінансується повною мірою, на території функціонує підсобне господарство, а перебуває у будинку-інтернаті 131 вихованець. Голова облдержадміністрації запевнив очільника закладу, що обласна та районна влада допоможуть відремонтувати приміщення пральні, а також оновити асфальтне покриття для прогулянок дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: