середа, 19 грудня

На День міста франківців розважатимуть концертами "Друга ріка", ТНМК та швейцарський гурт "Kadebostany"

Міська влада обіцяє мешканцям та гостям Івано-Франківська гучні концерти зірок всеукраїнського і міжнародного масштабу до Дня міста.
Kadebostany — швейцарська музична група, створена в 2008 році в Женеві. Kadebostany — швейцарська музична група, створена в 2008 році в Женеві.

Святкові концерти пройдуть впродовж трьох днів: 4, 5 та 6 травня. Окрім відомих місцевих виконавців, традиційно очікуємо на зіркових гостей всеукраїнського і міжнародного масштабу, інформує прес-служба МВК.

Розважати франківську молодь у перший день фестивалю "Карпатський простір" буде рок-гурт "Друга ріка". Засновані на початку 1996 року, музиканти змогли створити свій власний музичний стиль в рамках поп-року з елементами нью-вейву, пост-панку, брит-попу та інді-року та стати одним з найпопулярніших гуртів України.

Другий день обіцяє бути не менш цікавим та запальним. Відомий український гурт, що виконує музику в стилях репкор, хіп-хоп, рок та фанк, "Танок на майдані Конґо" подарує запальні емоції усім слухачам та глядачам концерту.

Фінальний, третій день фестивалю – 6 травня. Цього дня розділити свято Дня народження Івано-Франківська приїде відомий швейцарський гурт "Kadebostany". Їхня музика представляє собою мікс pop, soul і східноєвропейського фолку. Гурт cконцентрований на тому, щоб створити свій унікальний стиль музики, а також подарувати незабутні враження своїм глядачам.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

 
КОМЕНТУВАТИ