fbpx

На Дністрі хочуть відновити канатну поромну переправу

Суспільство 10:46, 31.12, 2015

На Дністрі може бути відновлено функціонування порому.

Про те, яким чином це зробити, говорили учасники круглого столу, організованого у Тисменицькій райдержадміністрації, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 

Предметом детального обговорення присутніх на заході став проект "Відновлення канатної поромної переправи через р. Дністер у с. Довге як потужний механізм соціально-економічного розвитку громад Довгівської та Маріямпільської сільських рад", ініційований головою Тисменицької районної ради 2000-2010 років Миколою Нагорним та представником громадської організації "Агентство сталого розвитку Тисмениччини" Галиною Гільтайчук.

Ознайомившись із проектом, учасники круглого столу зробили висновок: пропозиції, подані в ньому, є цікавими та перспективними не лише у плані популяризації туризму, а й соціально-економічного розвитку Тисменицького та Галицького районів. Особливо якщо враховувати, що поромна переправа у перспективі може використовуватися не тільки для перевезень пасажирів, а й різних вантажів. Облаштувавши річкове сполучення, як мешканці, так і підприємства, які проводять там свою діяльність, отримають нові можливості, зручності та перспективи.

Для початку роботи наразі необхідно, як зазначалося під час круглого столу, провести експертизу, інвентаризувати обладнання та вишукати джерела фінансування. Серед них, окрім бюджетних, можуть бути також спонсорські та грантові. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: