fbpx

На Дністрі планують облаштувати мережу портів

Стиль життя 09:06, 15.06, 2015

Система портів прийматиме мандрівників на плотах і байдарках.

Про це франківчанам розкажуть сьогодні на конференції "Досвід впровадження інноваційних технологій на туристичному ринку Прикарпаття".

Учасники заходу ознайомляться з ексклюзивною пропозицією від "Дністер-Круїз". Це – унікальний корабель "Юрій", зроблений для потреб мілководдя плаваючий готель-ресторан. Аналогів судна немає не тільки в Україні, але й у світі. Корабель здійснює хід за допомогою гребного колеса, яке дозволяє проходити мілину 30 сантиметрів, що дарує можливість проводити незабутні сплави по Дністру в комфортних умовах.

Організатори також представлять новинку: GPS-гід  унікальний прилад, який за допомогою сучасних ІТ-технологій інформує про пам’ятки, історію краю, місцевість або регіон за маршрутом в аудіо-форматі, завдяки чому виникає можливість відвідати екскурсію, навіть не виходячи з автобуса.

Розкажуть також про облаштування системи портів на Дністрі, які зможуть приймати подорожуючих на плотах, байдарках з можливістю кемпінгу на березі. В порту можна буде перекусити, зарядити телефон, відпочити тощо. До речі, перший такий порт вже функціонує. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: