fbpx

На Долинщині планують заходи з відзначення 25-річчя з часу створення Народного Руху України

Наша історія 09:23, 11.08, 2014

У Долинському районі готуються до відзначення 25-ї річниці створення громадсько-політичної організації "Народний Рух України за перебудову".

Про це мова йшла на нараді у райдержадміністрації. 

Учасники запропонували встановити у місті Долина меморіальну дошку Герою України, відомому політичному діячеві, радянському дисиденту, одному із засновників РУХу В’ячеславу Чорноволу. Також запланували у вересні в школах Долинщини провести уроки, лекції, конференції, круглі столи та семінари, у  закладах культури – підготувати книжкові та фотовиставки, тематичні підбірки публікацій, що розкривають історію українського національно-політичного руху кінця 80-х – початку 90-х років ХХ століття, та започаткувати рубрику у газеті "Свіча" про історичні сторінки діяльності громадсько-політичної організації.

"Сьогодні, коли Україна переживає найдраматичніші сторінки нашої історії, ми як ніколи гостро відчуваємо брак лідерів та політичних сил, здатних об’єднати українців і повести за собою прикладом особистої жертовності, – зазначив на нараді перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Лисейко. – Однак ми переконані, що десятки років боротьби, багатолітня праця не можуть минути намарно. І Українська Нація постане з боротьби оновленою, єдиною та могутньою. Такою, як її бачили творці Народного Руху України". 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: