Жінка, повернувшись додому, зразу помітила крадіжку, тож не гаючи часу зателефонувала поліцейським. Прибулі правоохоронці розпочали заходи щодо встановлення осіб, причетних до злочину, під час яких виявили викрадене неподалік від місця проживання потерпілої.
Як виявилось, до крадіжки причетні двоє односельчан, які зізналися у скоєному та повернули чуже. Відомості за фактом внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Проводиться слідство.