fbpx

На Долинщині розпочався туристичний зліт

Суспільство 18:50, 08.06, 2015

До 15 червня у Долинському районі функціонуватиме військово-туристичний оздоровчий табір для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

У роботі табору беруть участь 23 команди в кількості 230 учнів та 46 керівників, інформують у райдержадміністрації.

Днями за планом роботи табору розпочався районний туристичний зліт, що проводиться в урочищі "Розтоки", поблизу села Липа. Присутнім на заході провели конкурсну програму з історичного та географічного краєзнавства, етнографії та фольклору, топографії та в’язання вузлів.

Також відбулися змагання командної першості з техніки пішохідного туризму. За результатами напруженої боротьби перемогу здобула команда Кальнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, друге місце посіла команда Підлісківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, третє місце – команда Старомізунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У програмі зльоту передбачено особисту першість з техніки пішохідного туризму, крос-похід, змагання з волейболу, організовано стрільби з пневматичної рушниці, змагання на швидкість розбирання та збирання автомата Калашникова та спорядження магазину автомата патронами, конкурс художньої самодіяльності.

Після звершення зльоту учасники табору проведуть п’ятиденну туристичну мандрівку по місцях бойової слави вояків УПА, а також відвідають музеї, пам’ятки історії та архітектури, дізнаються про цікаві природні особливості нашого краю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: