fbpx

На Долинщині триває підготовка до патріотичної акції "Яворина-2015"

Суспільство 20:00, 14.07, 2015

У рамках підготовки до проведення патріотичної акції "Яворина-2015" відбулась виїзна нарада в урочищі "Розтока" поблизу с. Липа під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Мазура за участю першого заступника та заступника голови райдержадміністрації Віктора Громиша та Ольги Ільчишин, керівників державних лісових господарств району та дорожньої служби.

Учасники наради проінспектували хід проведення ремонту автомобільної дороги Гошів – Липа, стан проведення робіт із благоустрою урочища "Розтока", пам’ятника Ярославу Мельнику (Роберту) та пам’ятного знака Небесній Сотні у с. Липа. Відповідальним керівникам вказано на недоліки у роботі та доручено здійснити відповідні заходи щодо їх усунення у встановлені терміни.

"Спільними зусиллями всіх відповідальних структур ми повинні забезпечити проведення патріотичного заходу зі вшанування пам’яті Героїв, які віддали своє життя за Українську державу та краще майбутнє для прийдешніх поколінь. На високому організаційному рівні має відбутися прийом гостей, які прибуватимуть з усієї України", – наголосив голова райдержадміністрації Юрій Мазур.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: