fbpx

На Долинщині відбудеться Кубок України з водного туризму

Спорт 14:19, 25.03, 2015

Голова Долинської районної державної адміністрації Юрій Мазур провів нараду з питань організації та проведення у Долинському районі Кубку України з водного туризму за участю начальника відділу молоді і спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Святослава Димида, т.в.о. начальника Долинського РВ УДСНС в Івано-Франківській області Володимира Пилипіва, головного лікаря центральної районної лікарні Ігоря Романюка.

У ході наради розглянули ряд організаційних питань щодо проведення Кубку України з водного туризму, який відбудеться 27-29 березня 2015 року на території Долинського району.

У спортивному заході візьмуть участь близько 100 досвідчених спортсменів з різних областей України, які змагатимуться на річках Мізунка та Свіча. Учасники наради обговорили питання щодо забезпечення чергування бригади карети "Швидкої допомоги" під час проведення заходу; участі працівників органів правопорядку та підрозділів ДСНС у місці проведення змагань; облаштування наметового містечка для перебування команд-учасниць; закупівлі дипломів та призів (кубків) для учасників та переможців спортивних змагань, повідомляють в Долинській РДА.

"Розвиток спорту в Долинському районі – одне з важливих завдань місцевої влади. Спільними зусиллями всіх відповідальних структур ми повинні забезпечити проведення цього спортивного заходу на високому організаційному рівні",  наголосив у ході наради Юрій Мазур.

За підсумками зустрічі відповідальним виконавцям дано відповідні доручення та встановлено терміни їх виконання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: