fbpx

На Долинщині відкрили водонапірну станцію

Суспільство 17:29, 12.10, 2015

11 жовтня в рамках швейцарсько-українського проекту DESPRO відбулося відкриття водонапірної станції у селі Гериня Долинського району.

Це перший проект на території Івано-Франківської області, який впроваджено на 100 відсотків, пише КУРС з посиланням на прес-службу Долинської райради.

Серед почесних гостей на відкритті та освяченні насосної станції були пристуні заступник голови Івано-Франківської обласної ради Остап Дзеса, заступник голови Долинської районної ради Іван Дирів, начальник Долинського ВУВКГ Іван Бельбас, представники обласної державної адміністрації та обласної ради.

Довідково: За результатами конкурсу Долинський район ще у 2013 році було відібрано для співпраці у ІІІ фазі впровадження швейцарсько-українського проекту DESPRO "Підтримка децентралізації в Україні" на 2013-2017 роки. 

Відповідно до проектно-кошторисної документації проекту Геринської сільської ради "Вода – це життя, забезпечення жителів села Гериня якісню питною водою" було заплановано побудувати 5542 м водопроводу.

Загальна вартість проекту склала 849 тисяч гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: