fbpx

На Долинщині збираються скоротити споживання природного газу

Економіка 11:31, 05.07, 2014

Вчора перший заступник голови Долинської РДА Ігор Лисейко провів нараду із керівниками нафтогазовидобувних підприємств району та у зв’язку зі зростанням цін на енергоносії дав доручення скоротити споживання природного газу.

Як повідомили КУРСу у прес-службі Долинської РДА, основною темою для обговорення стало питання проведення заходів щодо зменшення споживання природного газу підприємствами, установами та організаціями району до кінця 2014 року та у період опалювального сезону 2014-2015 рр.

У ході засідання заслухано керівників підприємств та установ із зазначеного питання, їхні зауваження та пропозиції щодо можливих шляхів позитивного вирішення питання.

Ігор Лисейко наголосив на важливості економії блакитного палива, а також зазначив: «Тенденція зростання цін на енергоресурси, подорожчання нафти і газу обумовлюють необхідність негайного впровадження заходів з енергозбереження, зокрема запровадження технологій з енергозбереження, модернізації комунальної теплоенергетики, перехід на альтернативні види палива, утеплення будівель, заміна вікон та дверей тощо. Сьогодні ми повинні продумати всі можливі шляхи щодо вирішення питання економії і реалізувати їх».

За підсумками наради керівникам установ, підприємств, організацій дано доручення до 11.07.2014 підготувати перелік заходів та графіки скорочення споживання природного газу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: