fbpx

На Донбасі сили АТО виявили схованку російської зброї

14:20, 23.06, 2014

Підрозділи АТО виявили засідку бойовиків, яку створювали військові професіонали, та захопили там зброю російського походження.

Про це заявляє речник АТО Владислав Селезньов.

"Внаслідок проведених контрдиверсійних дій підрозділами АТО була виявлена засідка бойовиків", – повідомляє Українська правда

"Професійно підготовлена та забезпечена в інженерному плані засідка дозволяє стверджувати, що облаштуванням позиції займались військові професіонали. Грамотно розставлені розтяжки із застосуванням бойових гранат мали б убезпечити бойовиків від несподіваного нападу", – зазначає Селезньов.

За його словами, "трофеями" українських військовослужбовців стали РПГ-26, кілька гранат РГД-5, магазини з набоями, в тому числі для снайперської гвинтівки 7,62 мм з бронебійним патроном типу Б-32, який спроможний долати сучасні бронежилети.

"Номенклатура та рік виготовлення зброї та боєприпасів дозволяє стверджувати, що захоплена у бойовиків зброя має російське походження. Окрім того, разом із боєприпасами знайдена пломба Федеральної митної служби Російської Федерації", – стверджує Селезньов.

На Донбасі сили АТО виявили схованку російської зброї 1
У засідці терористів знайшли зброю російського походження – АТО
На Донбасі сили АТО виявили схованку російської зброї 3
У засідці терористів на Донбасі знайшли зброю російського походження
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: