fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • На Форумі команди Дерев’янка представили результати роботи його юридичної команди, депутатів та фракцій за 2018 рік. ФОТО

На Форумі команди Дерев’янка представили результати роботи його юридичної команди, депутатів та фракцій за 2018 рік. ФОТО

Політика 10:46, 27.12, 2018

Депутат Івано-Франківської облради та помічник народного депутата Юрія Дерев’янка Ольга Федишина під час Форуму команди Дерев’янка в Києві представила результати роботи юридичної команди політика, депутатів та фракцій за 2018 рік.

Про це повідомила прес-служба Юрія Дерев’янка.

"У нас за ці роки зібралась невелика, але дуже талановита та розумна команда юристів. За цей рік ми зробили багато роботи», – сказала вона.

"За цей парламентський рік ми напрацювали і зареєстрували 24 законопроекти", – зазначила Федишина.

Зокрема, серед найважливіших з них: про призначення Європейською комісією незалежного аудитора НАБУ, про звільнення учасників ринку криповалют від оподаткування на 10 років, про припинення на 90 днів дії нових законів про розмитнення авто та інші.

Також, за словами Федишиної, були внесені важливі поправки до законопроектів. Зокрема, до закону про Вищий антикорупційний суд, якими передбачається забезпечити прозорість його діяльності; звільнення від акцизу ввезення авто; поправки до Податкового кодексу щодо не зниження суми, на яку громадяни можуть без мита провозити товари з-за кордону. Також поправками до закону про Держбюджет Юрій Дерев’янко запропонував виділити кошти на об’єкти соціальної інфраструктури у виборчому окрузі.

Також Юрій Дерев’янко увійшлов до робочої групи з підготовки законопроекту про Виборчий кодекс до другого читання та напрацював разом із помічниками поправки до нього.

У комітеті з питань запобігання і протидії корупції, членом якого є Юрій Дерев’янко, вдалось заблокувати понад десяток законопроектів, які містять корупціогенні фактори.

Також Дерев’янко та його юридична команда провели 4 підкомітети, присвячені фактам незаконного заволодіння нерухомим майном громадян.

Крім того, Дерев’янко напрацював законопроект щодо недопущення незаконного позбавлення громадян власності внаслідок дій державних реєстраторів та провів підкомітет щодо захисту громадських діячів та журналістів.

Ольга Федишина повідомила, що 45 депутатських запитів Дерев’янка було оголошено з трибуни парламенту; 1340 відповідей, депутатських звернень було надіслано. Крім того, 4626 осіб отримали правову допомогу в приймальнях 87 округу від помічників-консультантів Юрія Дерев’янка.

Команда Юрія Дерев’янка налічує понад 500 депутатів місцевих рад (фракції в обласній раді, районних, міських, сільських та селищних радах, в тому числі в ОТГ); 4 міських голови та 1 селищного голову, 1 заступника міського голови, 2 голів об’єднаних територіальних громад.

"23 грудня були вибори в ОТГ. Ми маємо 2 нових депутати в Гришковецькій ОТГ Житомирської області. Голова ОТГ виграв також на цих виборах", – заявила Федишина.

У 2018 році депутатські фракції та групи у місцевих радах:

– Звернулись до ВРУ щодо ініціювання імпічменту Президента;

– Звернулись до парламенту з вимогою про прийняття законопроекту "Про Вищий антикорупційний суд";

– Засудили факти політичних переслідувань та репресій влади проти опозиції;

– Виступили на захист майна громадян від шахрайських схем та махінацій з реєстрами власності;

– Ініціювали аудит місцевих бюджетів;

– Виступили проти грабіжницьких законів про розмитнення автомобілів на європейських номерах;

– Засудили політику уряду щодо підвищення ціни на газ.

Нагадаємо, Юрій Дерев’янко прийняв рішення вийти з політичного партнерства з Михайлом Саакашвілі.

19 обласних команд РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі та 90% депутатів місцевих рад прийняли рішення про вихід з партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі". Далі політична команда продовжить політичну діяльність у партії "ВОЛЯ".

Рішення про це було прийнято під час Форуму команди Дерев'янка, який відбувся у Києві 24 грудня за участі близько 450 представників зі 100 міст України.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: