fbpx

На Форумі видавців Тарас і Мар'яна Прохаськи презентували третю книгу з циклу "кротячих" історій

Культура 08:12, 14.09, 2015

Нещодавно у "Видавництві Старого Лева" вийшла третя книжка про маленьких кротенят – "Як зрозуміти козу".

У рамках XXII Форуму видавців у "Читальні" Державного природознавчого музею на зустріч з Тарасом Прохаськом та Мар'яною Прохасько зібралися батьки з маленькими поціновувачами "кротячих" історій.
 
Присутні дітлахи захоплено розповідали про улюблених героїв "кротячої" серії, повідомили видавці трилогії – Видавництво Старого Лева.
 
"Я би хотів бути подібним на Загату,  зізнався Тарас Прохасько.  Вона дуже впевнена у собі й добре знає, чого хоче і чого не хоче. До того ж, в останній книжці вона зробила гарну кар'єру  стала капітаном корабля!"
Автори розповіли про те, звідки з'явився корабель "Метафора" та ідея відправити звіряток у морські мандри: "Там є таке добре слово "притарабанив". Бо саме це й зробив Святий Миколай, подарувавши нашим маленьким героям корабель",  каже Тарас. 
"Ми вирішили написати цю книжку, бо самі подорожували з друзями на яхті,  згадує Мар’яна Прохасько.  Там був капітан, який захотів, щоб я намалювала його портрет. І ті герої книжки на яхті  то ми й наші друзі".
Діти із задоволенням прослухали уривок з твору "Як зрозуміти козу", а також поділилися своїми досягненнями в читанні "кротячої" епопеї. Більшість вже встигла "посмакувати" всіма трьома книжечками. Звісно, обговорили й питання, яке хвилювало усіх: як все ж таки зрозуміти козу?
"Щоб зрозуміти, найважливіше хотіти це зробити,  зазначає Тарас Прохасько.  Не сприймати чужу мову як щось страшне. А вчитися знаходити спільну".
Автори наголосили на тому, що книжка "Як зрозуміти козу" перш за все про те, що через порозуміння з іншими можна зрозуміти себе самого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: