fbpx

На Франківщині контролер потяга вимагала у пораненого учасника АТО кошти за проїзд

Суспільство 12:22, 13.07, 2015

Контролер потяга Івано-Франківськ - Стрий вимагала від учасника АТО гроші за проїзд та зауважила, що не посилала його на Схід і їй не цікаво, що твориться в нашій країні, бо вона житиме в "новому світі".

Тетяна Марчук описала у Фейсбуці словесну перепалку, свідком якої стала у потязі.

"Пані контролер підійшла до Романа. Це молодий хлопець, мій односелець, нещодавно повернувся з зони АТО і одружився. На Сході отримав два поранення. Подальша розмова шокувала всіх. Нижче наводжу їхній діалог:
– Оплачуємо проїзд.

 Я  учасник АТО.
 А мені яка різниця, йдіть до Президента  най вам дасть гроші на проїзд. Платіть мені за квиток. Тепер купа є таких, як ти, аби безплатно їхати.
 Ви так говорите, бо біда ще не прийшла у ваш дім. Якби хтось з ваших рідних чи синів пішов в АТО, то Ви би так не говорили.
– А вас хто туда посилав іти? Треба було не йти. Я знаю, що з моїх родичів ніхто не піде, бо ми Свідки Єгови, а Свідки Єгови зброю в руки не беруть. Давайте гроші.

 Пані, Ви лише про гроші думаєте.
 Так, я думаю про гроші. Я буду жити в новому світі, і що тут на цім світі робиться, мене не цікавить",  написала Тетяна Марчук.

Вона також додала, що учасники АТО мають передбачену Законом України пільгу.

Читайте також: Водія, що відмовився безкоштовно підвезти 6 учасників АТО, серед яких був інвалід війни, звільнили з роботи.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: