fbpx

На Франківщині очікуються сильні зливи

Суспільство 09:31, 07.11, 2016

За прогнозами Укргідрометцентру, 6-7 листопада по території Закарпатської області та в гірських районах Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької областей очікуються дуже сильні дощі, пориви вітру 15-20 м/с, у високогірних районах Карпат 25-30 м/с.

6-7 листопада при сильних зливах в Карпатах існує загроза утворення селевих потоків.
ДСНС України закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки, особливо під час перебування на вулиці. Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження. 

Також у зв'язку з очiкуваними сильними та дуже сильними дощами 6-8 листопада на річках басейнів Західного Бугу, Пруту, Сірету очікується підвищення рівнів води на 0,3-1,0 м; Сяну, Дністра (Львівська, Івано-Франківська обл.) – на 0,5-1,5 м без загрози негативних наслідків. Більша амплітуда підйому рівнів очікується на річках Закарпаття (з можливим початковим виходом води на заплаву та формуванням значного місцевого стоку): на Вехній Тисі та в верхніх і середніх течіях притоків р. Тиса 1,0-1,5 м; в нижніх течіях притоків р. Тиса – 1,5-2,.5 м; на ділянці р. Тиса В. Бичків – Вилок – 2,0-3,0 м; в нижніх течіях річок Боржава, Латориця та Стара – 2,5-3,5 м. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: