fbpx

На Франківщині під час виборів ОПОРА зафіксувала організований підвіз людей до дільниць. ВІДЕО

Суспільство 09:33, 30.10, 2017

У селі Гаврилівка, що входить до Переріслянської громади, спостерігач ОПОРИ зафіксував на відео організований підвіз виборців.

Спостерігачу ОПОРИ вдалося зафіксувати на відео, як здійснюється організований підвіз виборців до виборчої дільниці, що у селі Гаврилівка. На запитання до водія про те, хто його найняв, той невиразно вимовив прізвище, схоже на Гараздюк. Слід зазначити, що у Переріслянській ОТГ кандидатом у депутати місцевої ради по одномандатному виборчому окрузі № 1 балотується шляхом самовисунення підприємець Василь Гараздюк.

Згодом біля мікроавтобуса спостерігач помітив згаданого кандидата, який стверджував, що то не він найняв мікроавтобус, а представники церковної громади.

Як зазначає радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба, всі дії щодо організації та проведення виборів можуть фінансуватися або з коштів бюджету, або за рахунок кошів виборчого фонду. Тільки визначені законом способи фінансування можуть гарантувати дотримання принципу рівності кандидатів. При наявності фактів підвезення виборців правоохоронні органи повинні перевірити, за які кошти здійснювалося таке підвезення, чи підвозилися лише прихильники окремих кандидатів, чи всі виборці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: