fbpx

На Франківщині підприємець заборгував 700 тисяч гривень ввізного мита за хімречовину для медикаментів

Суспільство 09:47, 18.04, 2018

Прокуратура скерувала до суду кримінальне провадження щодо керівника підприємства, який упродовж двох років ухилявся від сплати податків.

Прокуратура Івано-Франківської області направила до суду кримінальне провадження за ч. 1 ст. 212 ("Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів") Кримінального кодексу України щодо одного з керівників підприємств хімічної промисловості, який протягом 2015-2017 років ухилявся від сплати митних та податкових платежів на суму близько 700 тис. грн шляхом порушення митного режиму ввезення товару на територію України та подальшої реалізації його без сплати ввізного мита.
 
Так, упродовж 2015-2017 років зловмисник імпортував давальницьку сировину "метилтрихлорсилан" для подальшої її переробки на території України в "діоксин кремнію", що використовується у виробництві лікарських засобів. Діючи умисно, він не декларував у режимі імпорту тару – металеві бочки об’ємом 200 л, які в подальшому реалізовував суб’єктам господарської діяльності Івано-Франківської області, чим наніс бюджету значні збитки, інформує прес-служба обласної прокуратури.
 
Підприємець  повністю відшкодував збитки та погасив штрафні санкції на загальну суму 860 тис. грн.
На підставі ч. 4 ст. 212 КК України, у зв’язку з повним відшкодуванням збитків державі та сплатою штрафних санкцій, кримінальне провадження направлено до суду для звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: