fbpx

На Франківщині цього року послугами залізничних перевезень скористалося 4,2 млн пасажирів

Суспільство 09:49, 04.11, 2016

В Івано-Франківській області залізниця здійснює понад 45% усіх вантажних та близько 10% пасажирських перевезень.

У сфері вантажних перевезень залізничним транспортом в основному перевозяться будівельні, лісові та хлібні вантажі, нафта і нафтопродукти, брухт чорних металів. Про це повідомляє Головне управління статистики в Івано-Франківській області.
У січні-вересні 2016 року рухомим складом залізничного транспорту області відправлено 3,8 млн т вантажів, що на 19% більше, ніж за аналогічний період торік. Найбільша частка у загальному обсязі вантажів припадає на цемент – 33,8%.
Залізницею, як найбільш доступним і надійним видом транспорту у сфері пасажирських перевезень, у січні–вересні поточного року відправлено 4,2 млн пасажирів, що на 1,5% більше, ніж за аналогічний період торік. Із загального обсягу 81,6% перевезень здійснено в приміському сполученні.
На початок 2016 року експлуатаційна довжина залізничних колій загального користування в області складала 494 км. За їх щільністю Івано-Франківщина посідає 14-те місце серед регіонів України. На 1000 квадратних кілометрів території області припадає, як і в цілому по державі, 36 км залізничних колій.

Довідково

Щорічно 4 листопада працівники залізничного транспорту відзначають своє професійне свято. 4 листопада 1861 року з Відня через Перемишиль до залізничного вокзалу Львова прибув перший поїзд на територію сучасної України. Цей день вважається початком історії залізниць в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: