fbpx

На франківському базарі голова парламентської фракції БПП Луценко зайнявся чорним піаром

Політика 13:46, 11.10, 2015

В суботу, 10 жовтня, з промоційною передвиборчою поїздкою в Івано-Франківську перебував керівник фракції БПП у Верховній Раді Юрій Луценко.

Нардеп дав прес-конференцію, відвідав івано-франківський продуктовий ринок та виступив перед активістами БПП в "Арена-центрі".

Як виявилося, метою Юрія Луценка в Івано-Франківську було вилити порцію "чорного піару" на кандидата в мери Олександра Шевченка, опонента провладного кандидата Ігоря Насалика.

Юрій Луценко кілька разів за вечір дослівно повторив нібито завчену на пам’ять фразу: "Я ніколи не звинувачую депутатів, які виходять із фракції, у тому, що вони продалися. Ми − вільна фракція, і людина може змінити свої переконання… Але те, як це зробив пан Шевченко, мене вразило найбільше. Бо це треба було дочекатися, поки БПП проведе видатки на дороги на Західній Україні. Щоб пройшов тендер на ці дороги, на якому структура Шевченка зайняла п’яте місце. Потім дочекатися, аби попередні чотири структури відмовилися. Отримати ці кошти і написати у "Фейсбуці", що він виходить із фракції…" – розказав Луценко.

Зі слів Луценка випливає, що в Україні збудована корупційна політична система, в якій не діють закони, а всі рішення про тендери, зняття учасників з тендерів, розподіл коштів і інше приймає "керівна і спрямовуюча сила" – БПП?

Звичайно, така заява нардепа мала б стати причиною зацікавлення Генпрокуратури України…

Луценко також іронічно, але брехливо, відгукнувся про біографію Шевченка: "Це, звичайно, я відпочивав в Ізраїлі, коли всі були на Майдані. Це мій син був в Італії, поки всі стояли під Донецьким аеропортом. Це я лизав Януковичу у "Буковелі"…

Олександр Шевченко розповів "Фіртці", що спекулювати на темі Майдану не буде, а щодо іншого  він ніколи не був в Ізраїлі, а його син (який з них, до речі?) як у той час "поки пан Луценко "стояв" під Донецьким аеропортом", так ні раніше, ні пізніше не був в Італії.

"Ну, і ще один "ляп" від пана Луценка: Янукович жодного разу не був на Буковелі. Натомість всім відомі спроби рейдерських захоплень та кримінального переслідуванння на курорті генералом Салом і подільниками на замовлення в часи Януковича",  каже О. Шевченко.

Зауважимо, що під час Майдану калушани саме нинішнього провладного кандидата Ігоря Насалика звинувачували в тому, що він не на Майдані:

На франківському базарі голова парламентської фракції БПП Луценко зайнявся чорним піаром 1

На правах передвиборної агітації 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: