fbpx

На футуристичний семінар до Буковелю з’їхались громадські активісти з усієї України

Політика 13:13, 02.04, 2018

130 громадських діячів з усієї України та десяток відомих спікерів. Усіх їх об’єднав триденний футуристичний семінар "Лідери встановлюють тренди". На базі туристичного комплексу "Буковель" його спільно організували ГО Олександра Шевченка "Країна гідності і правди" та ГО "Школа лідерів".

"В сучасному інформаційному суспільстві формат людини, яка може бути лідером, дещо змінений. Це не обов’язково найкращий оратор чи науковець. До прикладу, одна фраза 16-річого хлопця на сторінці у соціальній мережі може змінити хід історії. Нестандартні акції, проекти, заходи – усе це фішки теперішніх лідерів. І ними вони формують нові тренди", – каже керівник ГО "Школа лідерів", голова фракції "УКРОП" у Івано-Франківській міській раді Володимир Олійник.

Присутні слухали лекції від відомих українських футуристів, політтехнологів та мотиваційних тренерів. Серед них – франківський прозаїк, поет, есеїст Володимир Єшкілєв.

"Ці люди відрізняються від інших небайдужістю до процесів, які відбуваються в Україні. Головне, що на таких семінарах відбувається комунікація, обмін думками та досвідом. Це дозволяє людям побачити ситуацію об’ємно, спланувати свою власну дорожню карту", – зазначив Володимир Єшкілєв.

Михайло Яворський приїхав на семінар зі Львова. Хлопець очолює ГО "Інститут соціології міста" та займається різноманітними дослідженнями громадської думки.

"Мене зацікавила тема семінару. Адже зараз актуально говорити про різні типи лідерства. Тим паче, я знайшов тут багато однодумців та мав можливість поспілкуватись із людьми із усіх куточків України", – сказав Михайло Яворський.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: