fbpx

На Городенківщині селяни за місяць здали 600 кілограмів скла та 15 мішків пластику. ФОТО

Суспільство 23:13, 29.03, 2016

За неповний місяць у селі Котиківка Городенківського району вдалось зібрати і відвантажити на переробку 15 мішків скла та 10 мішків ПЕТпластику. Разом із зібраними на минулосуботніх толоках відходами Котиківка здала 600 кілограмів скла та 15 мішків пластику.

Про це повідомив сільський голова села Іван Вережак.

Як писав КУРС, 26 березня, у селі Котиківка Городенківського району відбулося дві толоки.

"Тішить, що люди так відгукнулись на ініціативу із сортування сміття. Адже скло і пластик розкладаються понад 1000 років. А наш полігон ТПВ і так перевантажений і не обслуговується належним чином", – зауважує Іван Вережак.

Незабаром за кошти сільського бюджету у Котиківці буде встановлений дитячий майданчик та закуплено техніку для організації масового перегляду кінофільмів. Депутати на сесії сільради проголосували за придбання екрана, проектора та ноутбука для показів кіно у сільському клубі.

За недовгий період роботи нової сільради за кошти сільського бюджету встановлено автобусні зупинки, частково зроблено ремонт будинку культури, проведено роботи із освітлення та благоустрою села.

"Ми прагнемо до Європи, але часто наші прагнення залишаються лише на словах. Котиківська сільрада показує, що можна наближатись до європейських стандартів і на ділі. Рухатись маленькими кроками, але вперед. Кошти на новації ми беремо із сільського бюджету. Просто шукаємо найдешевші ціни і чесно та раціонально використовуємо фінансові ресурси",  пояснює сільський голова.

Нагадаємо, 4 березня на території села Котиківки біля чотирьох магазинів встановлено контейнери для роздільного збору вторинної сировини, а саме скла та пластику.

Як писав КУРС, в селі Котиківка Городенківського району люди вже тривалий час потерпають від незадовільної роботи місцевого полігону побутових відходів. Сміттєзвалище загальною площею 2,7 га, яке знаходиться в урочищі "Деренівка", розрослось далеко за свої межі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: