Тризуб з тридцяти людей зайняв майже 90 квадратних метрів, передає 057.ua.
"Ідея виникла у мене півтора місяці тому. Вирішили, що будуть підніматися на гору дві групи: одна від Сходу, а друга – від Заходу, а на вершині вони об'єднаються і викладуть тризуб. Ми поцікавилися, і виявилося, що такий рекорд раніше не був зареєстрований, от ми і вирішили на нього піти", – розповів ініціатор проекту харків'янин Роман Веприцький.
За словами Веприцького, крім нього, в рекорді брали участь також його друзі та однодумці, а дорога, яку вони обрали на вершину, виявилася не з легких. Також харків'яни встановили на найвищій точці України флагштоки і закріпили на них прапори України і Харкова.
Для цього вони на власних плечах несли всю дорогу близько 130 кілограмів будівельних матеріалів.
Раніше повідомлялось, що хвиля національно свідомих настроїв, що накрила Україну, переросла у творчий процес. Молодь масово прикрашає свої тіла тризубами, вишивками, зображеннями Небесної сотні та художнім відтворенням подій, що відбувалися на Майдані.