fbpx

На Грушевського встановили контейнер для збору речей малозабезпеченим. Відео

Суспільство 11:15, 16.09, 2015

У Франківську благодійники спільно з комунальниками запровадили ініціативу зі збору зайвих речей для малозабезпечених людей.

Задля цього в середмісті на вулиці Грушевського встановили перший спеціалізований контейнер. Він призначений для збору одягу, взуття, іграшок, книг та інших малогабаритних речей. Придбали контейнер на підприємстві "АТП-0928" і передали в користування Івано-Франківському Карітасу, пише Вежа.

Збір речей і їхній наступний розподіл систематично здійснюватимуть працівники Карітасу. Щоправда, остерігаються недобросовісних "благодійників", котрі викидатимуть в соціальний контейнер побутові відходи. Однак сподіваються, що нова практика збору речей виправдає себе. І в такий спосіб потребуючі отримуватимуть необхідну допомогу. А їх до Карітасу звертається декілька тисяч.

Окрім акту милосердя, ініціатива зі збору вживаних речей покликана підвищити екологічну свідомість людей. А також впроваждувати заходи, спрямовані на збереження довкілля.

Якщо практика збору вживаних речей для потребуючих виправдає себе, комунальники встановлять ще декілька спеціалізованих контейнерів у мікрорайонах міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: