fbpx

На Івано-Франківщині українські художники презентують килими

Культура 13:18, 05.04, 2016

8 квітня в арт-просторі "Zenko Foundation" у с. Татарів Івано-Франківської області відкривається масштабний проект "Килим. Сучасні українські митці".

У ньому актуальні вітчизняні художники поєднають минуле та сьогодення. Разом із тим виставка зробить внесок у децентралізацію українського мистецтва і доведе, що воно розвивається не лише в столиці, інформує КУРС із посиланням на ArtUkraine.

Один із куратрів проекту Ігор Абрамович каже: "Як і тканий килим, на полотні якого містяться символи з різним змістовим наповненням і у якого завжди є два боки – лицевий і зворотній, сучасне мистецтво відображає різні складники дійсності: естетичні та ідейні, позитивні та негативні, лицевий і зворотний її бік. Завжди актуальні теми життя і смерті, мінливості людської долі, закодовані у килимових візерунках, з особливою гостротою постають за нинішніх, вкрай драматичних і бурхливих, обставин існування нашої країни".

Ще один куратор Олександр Соловйов"Об’єднані ідеєю проекту, його виразною концепцією, індивідуальні висловлювання українських художників, такі несхожі один на одного за змістом і стилем, формують дивовижно цілісне "ткане полотно", сповнений символів багатовимірний "Килим".

Учасники проекту "Килим. Сучасні українські митці": Катерина Берлова, Назар Білик, Мирослав Вайда, Артем Волокітін, Олексій Золотарьов, Дар’я Кольцова, Антон Логов, Тетяна Малиновська, Роман Мінін, Роман Михайлов, Сергій Петлюк, Юрій Пікуль, Степан Рябченко, Олексій Сай, Андрій Сидоренко, Ганна Сороковая, Олексій Яловега.

Відвідати виставку можна до 15 червня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: