fbpx

На Івано-Франківщині відкрито сезон полювання

Суспільство 12:54, 12.08, 2014

На Івано-Франківщині 9 серпня відкрили сезон полювання на пернату дичину.

Про це повідомили КУРСу в Державній екологічній інспекції в Івано-Франківській області.

Зазначимо, згідно із Законом України "Про мисливське господарство та полювання", документами на право полювання є: посвідчення мисливця, щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільна картка), відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання, паспорт на собак мисливських порід та інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання.

Ці документи мисливець зобов'язаний мати під час полювання, транспортування або перенесення здобичі і пред'являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

З відкриттям сезону полювання фахівці Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області спільно з працівниками обласного управління лісового та мисливського господарства та правоохоронними органами посилену увагу приділятимуть контролю за дотриманням правил полювання та пожежної безпеки. На територіях мисливських угідь області проводитимуться рейдові перевірки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: