fbpx

На Івано-Франківщині планують збудувати біогазовий завод на фермі

Суспільство 19:13, 10.05, 2019

Нещодавно фермерське господарство "Персей Агро" (с. Угринів Тисменицького району), яке випускає молочну продукцію, відкрило першу чергу молочнотоварного комплексу: приміщення на 1 тис. голів і доїльний блок. Незабаром разом з інвестором планує збудувати біогазовий завод.

Про це розповів керівник господарства Володимир Слободян, пише AgroTimes.

"Цього або наступного року добудуємо ще одне таке саме приміщення, в якому розмістяться і дійні корови, і сухостій із нетелями. Загалом на доїння ходитимуть 1,4-1,5 тис. корів", – розповів фермер.

Молодняк, телиць і телят розмістять на території Сільськогосподарського виробничого кооперативу імені Грушевського: там буде приміщення на 2 тис. голів, орієнтоване суто на відтворення.

Потужність переробного заводу з урахуванням планової потужності майбутньої ферми дозволяє переробляти 40 т молока, на ньому вироблятиметься 18 видів натуральної продукції.

"На базі молочного комплексу разом із інвестором плануємо збудувати біогазовий завод потужністю 1,5 МВт. Він має запрацювати вже до кінця цього року. Добовий обсяг завантаження сировини – 200 т гною та 40 т силосу",  зазначив Володимир Слободян.

За словами фермера, газ перероблятимуть на електроенергію і за "зеленим" тарифом продаватимуть в енергомережу.

Перероблений гній розділятимуть на рідку й тверду фракції: рідку вивозитимуть на поля, а з твердої вироблятимуть компост на продаж.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: