fbpx

На Івано-Франківщині з'являться громадські помічники поліції

Суспільство 17:30, 21.07, 2018

На зустрічі керівництва управління превентивної діяльності прикарпатської поліції із головами громадських формувань області обговорили план проведення спеціальних навчань членів громадських формувань, які залучаються до охорони правопорядку під час різних масових заходів.

Відповідно до розробленого тематичного плану з проведення занять з правової та спеціальної підготовки з членами громадських формувань з охорони громадського порядку обговорили пропозиції щодо створення груп із числа кандидатів у найближчий час, інформує Сектор комунікації поліції в Івано-Франківській області.

Зокрема, т.в.о. заступника начальника ГУНП в області Олег Йосипів звернувся до голів надати пропозиції щодо кількості людей, щоб скласти графік занять та приступити до навчань уже з перших чисел наступного місяця.

"Поспілкуйтеся з членами своїх формувань, обговоріть питання, в який період їм зручно пройти навчання. Перший потік занять ми готові розпочати уже із серпня. Тож чекаємо від вас інформації про кількість можливих кандидатів та списки. Звертаю увагу, що після проходження спеціального навчального курсу слухачі отримають посвідчення членів громадських формувань, нарукавні пов’язки, відповідні сертифікати, що дозволить їм заступати на службу з охорони публічного правопорядку поряд із поліцейськими. Тобто, статус громадського помічника буде більш узаконений",  зазначив Олег Йосипів.

Під час зустрічі обговорили спільну мету цих занять, пріоритети тих, хто їх пройде, та пропозиції обох сторін з урахуванням набутого досвіду спільної роботи.

Дійшли згоди, що такі заняття є потрібними, адже члени громадських формувань мають не тільки виявляти правопорушення, але й навчитися законних дій документування їх у правовому полі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: