fbpx

На івано-франківському автовокзалі люди не помічали вибухівку

Суспільство 17:44, 28.04, 2015

Сьогодні Управління СБУ в Івано-Франківській області провело черговий оперативний експеримент з метою перевірки стану охорони диверсійно- та терористично уразливих об'єктів міста та перевірки поведінки жителів Івано-Франківська в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Так, працівник СБУ під виглядом пересічного жителя міста заніс в приміщення Івано-Франківського автовокзалу муляж саморобного вибухового пристрою із годинниковим механізмом та залишив його на одній із лавок в приміщенні. Тривалий період часу (близько години) не було жодної реакції з боку керівництва автовокзалу та громадян. Після чого його було демонстративно переміщено з лавки на підвіконня однієї із кас з продажу квитків. Окремі мешканці при виявленні вибухового пристрою, не повідомляючи правоохоронні органи, інших присутніх громадян в приміщенні, покидали автовокзал, проявляючи при цьому повну байдужість.

З метою запобігання вчинення терористичних актів в регіоні Управління СБУ в Івано-Франківській області у черговий раз звертається до мешканців Прикарпаття та наголошує мешканцям міста та області, а також керівникам установ, організацій різних форм власності на необхідності звертати увагу на підозрілі предмети, вантажі (вибухові пристрої, зброю, боєприпаси), які залишені без нагляду чи, можливо, надійшли із Південно-Східної частини України, Російської Федерації чи країн СНД.

У випадку отримання інформації просимо негайно повідомляти Управління СБУ за телефонами: (0342) 52-22-95 та 59-00-33 та інші правоохоронні органи.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: