fbpx

На "Івано-Франківськтеплокомуненерго" впровадять програму моніторингу усіх лічильників на енергоносії

Суспільство 17:55, 09.10, 2017

На ДП "Івано-Франківськтеплокомуненерго" завітала делегація міжнародного проекту Link Ukraine, що фінансується Міністерством Клімату та Довкілля Королівства Норвегії.

Проектом LINK надається підтримка п'яти місцевим муніципалітетам в Україні: Івано-Франківськ (Західна Україна), Черкаси (Центральна Україна), Полтава та Лубни (Східна Україна) та Бердичів (Північна Україна) щодо нарощування інституційного потенціалу з метою вирішення питань енергозабезпечення, поліпшення їх екологічного планування та інвестиційного клімату, а також запровадження більш системного управління природоохоронною діяльністю та енергетичною безпекою, повідомили КУРСу на підприємстві.

Проектом Link Ukraina за грантові кошти Королівства Норвегії планується через тендер впроваджувати на підприємстві ТКЕ програму моніторингу, дистанційної передачі та обробки даних, на групу обліку з усіх лічильників: електричної енергії, газу, теплової енергії та води задля оперативного контролю за використанням енергоносіїв.

Заступник директора зі стратегічного розвитку Ігор Лесів ознайомив гостей з роботою аварійно-диспетчерської служби підприємства, де нині на комп’ютерну базу даних збирається інформація щодо роботи котелень, ЦТП та ІТП нашого міста. Також вони ознайомилися з роботою групи обліку енергоносіїв підприємства та котельнею, що на вул. Тролейбусна, 40 а, де нині здійснюється модернізація і яка працюватиме на біопаливі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: