fbpx

На Калущині перевізники погодились знизити вартість проїзду

Суспільство 19:58, 22.02, 2018

На Калущині таки знизять вартість перевезень на всіх маршрутах. На скільки саме – вирішать безпосередньо перевізники. Завтра вони мають подати до районної адміністрації остаточні розрахунки.

Нагадаємо, з 20 лютого на Калущині зросла вартість проїзду в автобусах, які здійснюють перевезення по району. Мешканці почали скаржитися і навіть обіцяли акції протесту, перевізники ж наполягали на обґрунтованості підвищення. Учора про перевезення та стан доріг у районі йшлося на сесії районної ради. Також впродовж тижня вже відбулося дві наради голів районної ради та адміністрації із перевізниками і сільськими головами. Остання – сьогодні. Говорили про можливість зменшення вартості проїзду, інформують "Вікна".

На нараді ще раз зауважили, що підняття тарифів обговорювалося в кінці січня в облдержадміністрації. До того ж, підняли тарифи на перевезення не лише на Прикарпатті, а й у багатьох областях. Причини вже традиційні: зростання мінімальної заробітної плати, подорожчання дизпалива та запасних частин тощо. Втім, якщо раніше про зростання вартості проїзду районну владу принаймні інформували, то цього разу обмежилися інформаційним листом. 

На Калущині перевезеннями займається п'ять підприємств. На сьогодні пропозицію щодо зменшення вартості проїзду подало лише ПП "Західавтотранс". На деяких напрямках ціна знизиться на 4-6 гривень.

Інші перевізники пообіцяли подати свої пропозиції вже завтра вранці. 

Підсумовуючи роботу, голова Калуської РДА Наталія Бабій зазначила, що у вирішенні питання зацікавлені всі сторони: мешканці Калущини, перевізники і влада.

Читайте також: Проїзд до Надвірної дорожчає: пасажирів закликають ігнорувати громадський транспорт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: