fbpx

На Калущині сім’ям учасників АТО обіцяють безкоштовний проїзд у громадському транспорті

Суспільство 19:28, 05.08, 2014

У Калуській РДА обіцяють забезпечити родичів учасників АТО безкоштовним проїздом у громадському транспорті та влаштувати дітей бійців у дитячі садочки міста.

За словами голови РДА Миколи Жовніра, районна влада вишукує можливість безкоштовно харчувати у школах дітей, батьки яких зараз перебувають у зоні бойових дій. Дітей дошкільного віку влаштовуватимуть у дитячі садки, а плату за відвідування ДНЗ район візьме на себе. А також клопотатиме перед міською владою про влаштування таких дітей у садочки Калуша — якщо виникне така необхідність, пишуть Вікна.

"Звернемося до перевізників про безкоштовне перевезення членів сімей учасників АТО. Ми уже компенсували перевізникам більше, ніж півмільйона гривень за пільговий проїзд мешканців району. У бюджеті передбачено ще приблизно 1,5 млн. гривень на ці цілі", — запевнив голова Калуської РДА.

Нині сільські голови мали подати у Калуську РДА інформацію про дітей учасників АТО. У районі планують розробити Програму підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей.

Також, як повідомив Микола Жовнір, нині на території Калущини перебувають 11 сімей переселенців зі Сходу України. Майже усі — приїхали до родичів. Одна сім’я, яка поселилася у Вістовій, уже поїхала додому. Тільки в одному випадку на Калущину повернувся чоловік, який привіз до родичів дружину і маленьку дитину. В усіх інших йдеться лише про жінок із дітьми. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: