fbpx

На Калущині урочисто відкрили програму "Чорний ліс - 2017"

Суспільство 14:05, 16.08, 2017

У селі Вістова Калуського району розпочався другий етап обласної молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми "Чорний ліс - 2017".

Привітали учасників програми представники влади та священик о. Микола Гасяк, який поблагословив учасників заходу на звершення добрих справ та окропив їх свяченою водою. Опісля присутні помолилися за мир в Україні, повідомляється на сайті облдержадміністрації.

У своєму привітальному слові заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк наголосив на важливості проведення таких заходів.

"Нам неабияк потрібні такі програми, адже вони сприяють підвищенню національної свідомості нашої молоді. Що більше буде таких заходів, то швидше зможемо реагувати на непрості виклики сьогодення", – наголосив Ігор Пасічняк.

Посадовець побажав усім учасникам гарного настрою, бойового духу та доброго відпочинку.

Своєю чергою, Наталія Бабій підкреслила, що Чорний ліс багатий на славну історію. Адже він слугував базою вояків УПА під час національно-визвольних змагань 1940-1950 років; з ним пов'язані імена багатьох героїв-повстанців, які боролися проти більшовицьких поневолювачів. Управлінець зауважила, що, перебуваючи у таборі, учасники програми мають чудову нагоду краще пізнати історію та географію нашого краю, духовно збагатитися і гарно відпочити.

З пісенними вітаннями виступили аматори народного мистецтва Калущини.

Варто зазначити, що цьогоріч у заході беруть участь 15 команд із районів і міст Прикарпаття. Програма триватиме 8 днів. Команди змагатимуться у 20 різноманітних  заходах, зокрема військово-патріотичних, наукових, туристичних, спортивних програмах.

Основною метою програми "Чорний ліс" є військово-патріотичне виховання молоді, засвоєння основ пішохідного туризму та військово-прикладних видів спорту. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: