fbpx

На Калущині за кошти ЄС утеплять фасад дитячого садочка і початкової школи

Суспільство 18:43, 23.07, 2015

За кошти Європейського Союзу у селі Боднарів Калуського району утеплять фасад дитячого садочка і початкових класів. Відповідну угоду на 10 тисяч доларів було підписано у стінах Калуської райдержадміністрації.

Боднарівська громада втілюватиме проект ПРООН, активно беручи у ньому участь. Вартість проекту – 380 тисяч гривень. Співфінануватиме його не лише Євросоюз та місцеві бюджети, але й самі мешканці села. За умовами проекту, люди мають зібрати 5% вартості проекту. Нині у селі зібрали приблизно третину від необхідної суми. У селі реалізують уже п’ятий проект за грантові кошти, інформують Вікна.

Боднарівська громада  не єдина, яка прагне скористатися європейськими коштами: ще три громади планують реалізувати проекти із енергозбереження.

У проекті також беруть участь громади з сіл Боднарів, Студінка, Сівка Войнилівська і Вістова. Усі проекти будуть спрямовані на енергоефективність, каже начальник відділу інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури Калуської РДА Ігор Баран. Зокрема, у Сівці-Войнилівській за кошти Програми розвитку ООН збудують сонячну електростанцію.

Щоб підтримати громади, у районному бюджеті передбачено понад півмільйона гривень  для спіфінасування проектів та розробку проектно-кошторисної документації. Ще 360 тис. гривень, яких не вистачає, шукатимуть на найближчій сесії районної ради.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: