fbpx

На Калущині збирають кошти для пораненого в АТО сільського голови Сівки-Калуської

Суспільство 18:59, 29.10, 2014

Сільські голови Калущини організовують збір коштів на лікування важкопораненого учасника АТО, Сівко-Калуського сільського голови Олега Климишина.

Олега Климишина було мобілізовано через військкомат 26 серпня. Він проходив навчання на полігоні у Яворові, а потім відбув у зону АТО, повідомляє КУРС з посиланням на Калуську РДА.

Олег Климишин перебуває в одній із лікарень Дніпропетровська, де був прооперований. Стан його – важкий, але стабільний.  Для лікування та реабілітації потрібні кошти.

На лікування Олега Климишина відділ освіти райдержадміністрації із коштів, які зібрані 1 вересня у сільських навчальних закладах для учасників АТО,  передав 10 тис. грн, громада УПЦ КП міста Калуш (о. Григорій Мороз) – 2 тис. грн.

Працівники райдержадміністрації одностайно прийняли рішення перерахувати свій одноденний заробіток на лікування. Голова райдержадміністрації Микола Жовнір звернувся до керівників підприємств, установ, організацій з проханням перераховувати кошти на лікування.

При Калуській районній раді відкрито благодійний рахунок, на який можна перерахувати кошти для  лікування Олега Климишина.

Реквізити рахунку:

Рахунок №31512931700187

Отримувач:

Калуське УК/Калуський район/ 50110000

ЄДРПОУ: 37824037

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області (для лікування важкопораненого учасника АТО Климишина Олега Ярославовича).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: