fbpx

На кам'яниці у середмісті Франківська оновили вивіски. ФОТО

Суспільство 09:39, 31.01, 2018

На вулиці Шашкевича, 1 сусідні заклади – компанія "Аксіома" та "Укргазбанк" – оновили свої вивіски за проектами програми "Вивіски", яку реалізовує платформа "Тепле Місто".

Про це повідомляє прес-служба платформи "Тепле місто"

"Різноманіття вивісок декількох підприємств, що розташовані в будівлі, замінили компактні та при цьому добре читабельні вивіски з назвами підприємств. У результаті – очам пішоходів відкрився фасад історичної будівлі (її автентичність, до речі, підкреслюють і двері, відрестовровані недавно завдяки грантовій програмі Urban Space 100)",  йдеться у повідомленні.

Обидві вивіски виконані у вигляді окремих об’ємних літер, що підсвічуються, без підкладки. Такий варіант вивіски не перекриває фасаду та чітко ідентифікує підприємство, не відволікаючи увагу споживача на підкладку або декоративні елементи. Вивіски розташована на рівні очей  це раціонально і зручно для клієнтів організацій.

Нові вивіски відповідають архітектурному ансамблю вулиці й архітектурно-художній концепціїї міста та суттєво відрізняються від попередніх за інформаційною наповненістю, розміром і розташуванням. 

Нагадаємо, у Франківську реалізується програма "Вивіски" від платформи "Тепле Місто". Програма пропонує безплатне макетування естетичних вивісок відповідно до правил візуального стилю та промозаходи. Як мали б виглядати правильні вивіски – читайте ТУТ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: