fbpx

На Карпатському форумі в Яремчі Порошенко доручив узгодити розвиток інфраструктури чотирьох західних областей

Суспільство 19:13, 31.05, 2018

Відкриття Бескидського тунелю, зростання іноземних інвестицій та децентралізація.

Про це говорив Президент Петро Порошенко під час Карпатського форуму регіонального розвитку в м. Яремче, інформує Фіртка.

"Після Бескиду я зібрав інвестиційну раду при Президенті. За столом сидять лише керівники компаній, які в сукупності володіють трильйном доларів і зараз приїхали розглядати інвестиційцні можливості. Важливо, щоб на таких форумах обмін досвідом приводив до ефективнішого розвитку громад", – зауважив Президент.

За словами Гаранта, сьогодні треба сформувати пропозиції соціальної сфери, зокрема щодо рівня зарплат.

"Нам уже є чим поділитися  досвідом. Єдине, що я не приймаю,  це те, що вас зараз стимулюють, щоб ви ставили кошти на депозитні рахунки. Ні. Кошти мають працювати на людей",  звернувся Президент до очільників областей.

Окремо наголосив на підтримці підприємництва малого та середнього бізнесу.

"Пріоритет має бути в розбудові інфраструктури. Це має бути перше! За підсумками сьогоднішньої нашої наради має бути спільна думка щодо коригування стратегій розвитку Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької та Львівської областей",  наголосив Порошенко.

Відтак Президент розповів, за що любить Яремче.

"Я дуже люблю Яремче. Хочу сказати чому, тому що місце, де я познайомився з Мариною,  було Яремче",  пригадав Порошенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: