fbpx

На кастинг білок для книжки Ірени Карпи пропозиції подали 118 ілюстраторів. ФОТО

Культура 20:12, 13.01, 2016

Ще наприкінці листопада минулого року письменниця й на сьогодні вже українська дипломат у Франції Ірена Карпа зізналася, що завершує роботу над дитячою книжкою.

На своїй сторінці у Фейсбуці вона оголосила пошук ілюстратора:

"Друзі, шукаю ілюстраторів собі для книжки. За гонорар від видавництва, не на ентузязізмі. Є хто, хто по дитячому стьобу виступає? Кину шматки тексту в лічку, потім виберемо з мікро-ескізів", – передає barabooka.

На цей заклик упродовж кількох днів назбиралося 118 пропозицій та рекомендацій як знаних ілюстраторів, так і початківців, а також художників, які ще не пробували своїх сил у книжковій ілюстрації. Тоді ж новостворене чернівецьке видавництво дитячої літератури "Чорні вівці" анонсувало з-посеред інших своїх зіркових авторів і Ірену Карпу.

Наразі письменниця виконала обіцянку й виставила на суд своїх прихильників ескізи персонажів її майбутньої книжки:

"Друзі. Як я й обіцяла, закінчую книжку "День усіх білок" у Різдвяний час… І відкриємо кастинг білок)))".

За словами Ірени, найцікавішого претендента ілюструвати її історії про чорних білок визначать "лайки" прихильників, хоча "фінальне рішення за видавцем, звісно. У них є штатні ілюстратори, але мені цікавіше відкривати геть нові імена. Тому зараз це оупен-кол на фб".

До слова, навіть видавцям невідомі родзинки дитячої прози Ірени. На виставлених ескізах є білочки, дуже схожі на доньок письменниці. Чи це фантазія художників, чи фанати-ілюстратори з тексту книжки зрозуміли, хто прототип звірят, ми дізнаємося вже досить скоро. Із зіркової родини, крім Кучерявчика та Манюні, на ескізах є чи не найвідоміший цуцик української літератури – шарпей Карма.

Фото зі сторінок Ірени Карпи та видавництва "Чорні вівці"  у Фейсбуці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: