fbpx

На Коломийщині надійшло майже 800 тисяч гривень від реєстрації нових транспортних засобів

Економіка 17:23, 21.07, 2014

Впродовж січня – червня поточного року до бюджету Коломийського району сплачено 779,9 тис. грн збору за першу реєстрацію транспортних засобів.

Це на 200 тис. грн більше порівняно з першим півріччям минулого року. Про це КУРСу повідомила заступник начальника Коломийської ОДПІ Наталія Котурлаш.

Посадовець нагадала, що платниками збору за першу реєстрацію транспортного засобу є юридичні та фізичні особи, які здійснюють першу реєстрацію в Україні транспортних засобів, зокрема колісних транспортних засобів, суден, літаків та вертольотів.

Поряд з цим від сплати збору звільняються легкові автомобілі інвалідів з об’ємом циліндрів двигуна до 1500 куб. сантиметрів, що придбані за рахунок коштів державного чи місцевих бюджетів та/або безоплатно передані їм відповідно до законодавства України, транспортні засоби будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів, дитячих будинків-інтернатів, пансіонатів для ветеранів війни і праці, геріатричних пансіонатів, реабілітаційних установ для інвалідів та дітей-інвалідів, що фінансуються з державного та місцевого бюджетів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: