fbpx

На Коломийщині відбулася Всеукраїнська наукова конференція

Суспільство 15:12, 21.05, 2015

20 травня у Коломиї в Катедральному Соборі Преображення Христового відбулася міжнародна наукова конференція "Митрополит Андрей Шептицький – великий праведник України, фундатор національно-культурного відродження в Україні".

У роботі конференції взяв участь голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА 

У своїй промові посадовець відзначив вагомий вклад Митрополита Андрея Шептицького в історію краю та у справу єдності українського народу, а також висловив вдячність за проведення конференції.

Серед пріоритетних напрямів роботи наукового заходу слід виокремити духовну спадщину Митрополита Андрея Шептицького у предметному полі сучасної релігійної-філософської думки в Україні, громадсько-політичну діяльність Митрополита Андрея Шептицького та його роль у національному відродженні, культурно-освітні ідеї: ретроспективний аналіз та перспективи розвитку, а також мову і поетику духовної творчості діяча.

У роботі конференції взяли участь чимало  гостей, митців, інтелігенції, студентів та охочих пізнати ближче особу великого провідника Української Церкви і народу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: