Про це повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації.
Внаслідок ДТП водії автомобілів тілесних ушкоджень не отримали. Пасажир автомобіля "Volvo" 1966 р. н. госпіталізований в травматологічний відділ Коломийської ЦРЛ з діагнозом: струс головного мозку, забій м'яких тканин обох стоп та грудної клітки.