fbpx

На Косівщині провели наметовий табір "Гуцулик"

Суспільство 11:59, 31.08, 2015

У рамках проекту "Люби Ти Україну" та Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" упродовж липня-серпня 2015 року у присілку Борисівка с. Стопчатів Косівського району проводився духовний фізкультурно-оздоровчий наметовий табір "Гуцулик".

Його організаторами виступила дитяча громадська організація "Ірбіс" за підтримки Міністерства молоді і спорту України. До організації наметового містечка на теренах Косівщини також долучились сектор у справах молоді та спорту Косівської райдержадміністрації, Стопчатівська сільська рада, Івано-Франківський осередок Всеукраїнської скаутської громадської організації "Ірбіс", громадська організація "Новий формат", меценати та доброчинці.

Впродовж двох відпочинкових змін у таборі оздоровились діти із Косівського та Коломийського районів Івано-Франківської області, Вижницького району Чернівецької області, Чернігівської та Київської областей, м. Києва. Програма таборування була насиченою та поділялась на три етапи: краєзнавчий, військово-патріотичний та національно-побутовий.

За час перебування у таборі діти відвідали музей визвольних змагань Прикарпатського краю та музей ретроавтомобілів у Косові, музей "Писанка" у Коломиї, здійснювали сходження на Писаний Камінь та Говерлу, побували на сироварні місцевої полонини та на майстер-класі з писанкарства, відвідували богослужіння, катались на велосипедах, вчились стріляли з луків, зустрічались із учасниками антитерористичної операції на сході України, вивчали українські народні та патріотичні пісні, знайомились із місцевими звичаями та традиціями.

Особливе захоплення у дітей викликали чисте повітря, гори, ріки, незабутні краєвиди досі небаченого краю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: