fbpx

На Косівщині пройде етнофестиваль "Bereziv Bander Fest"

Суспільство 18:07, 07.06, 2015

Фестиваль "Bereziv Bander Fest" проходитиме з 17 по 19 липня в селі Верхній Березів Косівського району.

Метою фестивалю є збереження та популяризація української пісні в різних жанрах та виховання молоді в патріотичному дусі, а всі виручені кошти будуть передані ДУК ПС на передову, повідомляють організатори в соцмережі.

У рамках фестивалю відбудеться вишкіл молоді в патріотичному дусі. До участі в фестивалі організатори запрошують талановиту молодь для розвитку в різних сферах життя. Окрім цього, відбудеться репрезентація традиції, відчуття її як комплексу цінностей і норм народної культури, мовного діалекту, народного костюму, декоративно-ужиткового мистецтва. Учасники зможуть розширювати інформативні та творчі зв’язки з митцями, фольклорними гуртами, рок-гуртами, естрадними виконавцями, народними майстрами. Це альтернативний, дешевий спосіб відпочинку та розвитку молоді.

Фестиваль передбачає мистецькі заходи, концерти та виступи просто неба, майстер-класи, гутірки від ПЛАСТ(у). Під час Фестивалю будуть організовані виставки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Для любителів смачно поїсти буде працювати етнічна гуцульська кухня, а також буде змога скуштувати продукцію справжнього полонинського будза чи бринзи. Для любителів випробувати себе на міцність проводитимуться Козацьккі забави, уроки екстремального виживання в горах, вишколи від органіції ВО "Тризуб". Для тих, хто надає перевагу активному відпочинку, влаштують піші екскурсії мальовничими Карпатами, буде можливість вдосталь покататися на конях.

До участі у фестивалі запрошуються виконавці, колективи (вокальні, інструментальні – до 15 осіб, хореографічні – до 20 осіб), які репрезентують автентичні або репродуційні (дослідницько-виконавські) форми подання фольклору різних жанрів: співу, інструментальної музики, танцю. Заявки приймаються до 17 червня. Наразі вже оголошено 40 учасників.

Колективи-учасники Фестивалю отримають дипломи і пам’ятні подарунки від організаторів Фестивалю. Фінансові умови для учасників (фестиваль є не комерційним, благодійним заходом) тому:

Організатори фестивалю беруть на себе витрати тільки щодо проживання, харчування та транспортного обслуговування учасників у межах фестивалю. А також організаторами оплачується проїзд учасників по всій Україні при наявності проїзних квитків.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: