fbpx

Цирк не вдався: Марцінків скликав журналістів і активістів, а слідчі з протоколом не прийшли. ВІДЕО

Суспільство 10:41, 21.03, 2017

Руслан Марцінків заявив, що на нього намагаються повторно скласти протокол про порушення, що стосується конфлікту інтересів, і закликав журналістів і активістів подивитися на "цирк".

"З першого разу не змогли скласти папірець правильно, тож циркова справа продовжується", – анонсував Марцінків на своїй сторінці у фейсбуці.

Втім, протоколу, як чомусь сподівався Руслан Марцінків, представник Управління захисту економіки не приніс. Натомість він лише передав у приймальню міського голови для реєстрації запит про нераціональне використання бюджетних коштів на самопіар міського голови і партії "Свобода". Запит подано на основі скарги, яке до управління подала ГО "Залізний тризуб". Мер був помітно розчарований: виявилося, що скандалу, заради якого він скликав журналістів, і нагоди вкотре голосно заявити про "політичні переслідування" не сталося. 

Нагадаємо, минулого року Руслан Марцінків не повідомив про конфлікт інтересів, коли на міському конкурсі грантів, що виділялися з міського бюджету, не проінформував, що у конкурсі бере участь організація його дружини Оксани Марцінків. Організація була визнана переможцем. Про це порушення було складено протокол, який, як гадав Марцінків, спробують вручити йому повторно. 

Сам Марцінків запевняв, що грошей з бюджету дружині виділено так і не було. За ці кошти організація планувала видати диски про Івана Франка. 

Крім того, Руслан Марцінків вже притягується до відповідальності за інше корупційне правопорушення, за яке передбачена адміністративна відповідальність.

Нещодавно він придбав новий автомобіль "Skoda Octavia" 2016 року випуску за 468 742 гривень, про що згідно із вимогами закону "Про запобігання корупції" повинен був повідомити НАЗК. Однак Марцінків цього не зробив, за що передбачене адміністративне покарання. 

На час першого судового засідання, 3 березня, Марцінків раптово зліг у лікарню. Однак видужав вже того самого дня, щоб взяти участь у щоп’ятничному прямому ефірі у ТРК "РАІ". Пізніше Марцінків не з'явився до суду вдруге – загострення хвороби знову дивно збіглося із засіданням. Марцінків заявив, що проти нього олігархами запущено сценарій відставки, а правоохоронці виконують вказівки "недругів".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: