fbpx

На Набережній через перевантаження газопроводу стався витік газу

Суспільство 11:55, 23.05, 2017

Розкопки по вулиці Набережна в Івано-Франківську відбулися у зв'язку з аварійною ситуацією. На газопроводі середнього тиску, що прокладений в межах проїжджої частини, через значні навантаження багатотонної вантажної техніки відбувся витік газу.

Будівельно-монтажна організація зняла шар зношеного дорожнього покриття, в результаті чого зменшилась глибина залягання газопроводу. Будівництво автодороги виконувалось за сучасними технологіями, з багатошаровою укладкою асфальтобетонної суміші великогабаритними та ущільнюючими катками, що призвело до значного навантаження на ізоляцію та газопровід, інформує прес-служба Івано-Франківськгаз.  

Про капітальний ремонт дороги по вулиці Набережна у 2015 році управління капітального будівництва ОДА повідомило "Івано-Франківськгаз" за 2 тижні до початку проведення робіт. За такий короткий термін газовиками було проведено технічне обстеження газопроводу, перевірено його на щільність та наявність пошкоджень, а також виконано всі необхідні роботи з відновлення ізоляційного покриття та ліквідації витоків газу. Проведений комплекс робіт підтвердив технічну справність газопроводу та дозволив його подальшу експлуатацію.

"У травні поточного року під час планового обходу підземних газопроводів нашими працівниками було виявлено витік газу. Тому ми одразу подали заявку на розкопку мережі в Муніципальну інспекцію благоустрою Івано-Франківська та отримали ордер на проведення відповідних робіт, – розповідає керівник Івано-Франківського відділення ПАТ "Івано-Франківськгаз" Володимир Марич.  У разі неліквідації витоку газу відбулася б загазованість підземних колодязів, що могло б призвести до вибуху".

20 травня витік газу шляхом санації аварійної частини газопроводу було ліквідовано та за сприяння фірми ПБС відновлено дорожнє покриття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: