fbpx

На Надвірнянщині люди скаржаться, що через перепади напруги горять електроприлади

Суспільство 10:59, 27.11, 2015

Нещодавно у селі Парище Надвірнянського району через великі перепади напруги перегоріло безліч електроприладів. А одна оселя зайнялася.

Люди розповідають, що причиною є електроопори, яким уже близько 60 років. Як ремонтувати півстолітні стовпи, люди не розуміють. "Вони держаться на проводах, якщо б цих проводів не було, ці слупи вже б попадали", – розповідає місцевий житель Микола Васильович, повідомляє "Народний Контроль".

"Коли здійнялася буря, вітер, то тут так іскрило, що багато людей нашої вулиці понесли сильні затрати – погоріла вся електротехніка",  додає його односельчанка Ганна Іванівна.

Чому люди повинні нести збитки через застарілі електроопори, "Народний контроль" з’ясовує в місцевому РЕМі. Його представник каже: коштів на нові мережі обмаль. Обіцяє: у Парищі ситуацію виправлять. "На іншій вулиці є така підстанція в лісі, ми можемо перенести цю трансформаторну підстанцію ближче до села і вивільнити матеріали – провода, опори, яких зараз дуже не вистачає, а з цього резерву, з тих опор, які ми можемо вивільнити при перенесенні підстанції, можемо значно покращити електропостачання вулиці в Парищі",  каже Володимир Кудляк, головний інженер "Надвірнянський РЕМ".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: